Strana: 1/ 2986 Celkem nalezeno 29852 záznamů.

22.3.2019 00:07
Hrvoje Tironi
Sport
Dalića dugo mučili bekovi Barišić Brekalo oduševili

Hrvatski izbornik protiv Azera nije mogao računati na sve adute sa Svjetskog prvenstva u Rusiji (Pivarić, Strinić, Vrsaljko, Jedvaj), već je trebalo - eksperimentirati. I tu je Dalić pogodio... Číst dále >>> Přeložit do cs

Slovačka bez većih problema s Mađarskom, Slovenci remizirali

Náhled
Ricardo Kulušić
Sport
Slovačka većih problema Mađarskom Slovenci remizirali

U prvom poluvremenu Mađarska je bila bez udarca u okvir gola. U nastavku se ploča okrenula, a Mađari su u drugom poluvremenu imali čak dvostruko više udaraca od Slovačke (10-5), no to nije bilo dovoljno Číst dále >>> Přeložit do cs

Kolinda: Ja bih to agresivnije, previše igrača je bilo u obrani

Náhled
21.3.2019 23:27
Antonio Bevanda, Josip Tolić, Ricardo Kulušić
Sport
Kolinda agresivnije previše igrača bilo obrani

Moglo je biti bolje, ali s obzirom na to da je ovo prva igra ove postave bilo je okej. Do nedjelje će se bolje uigrati i mislim da će biti to dinamičnija utakmica. Vidjeli smo da smo bili dominantni, rekla je predsjednica Číst dále >>> Přeložit do cs

'Kad Kramarić zamahne, pola tribine ode u jednu stranu...'

Náhled
21.3.2019 23:19
Marko Šnidarić
Sport
Kramarić zamahne pola tribine jednu stranu

Ovakve utakmice će nas čekati u kvalifikacijama. Sve reprezentacije će protiv nas igrati ovakvu obranu. U moderno vrijeme to zovu zonskom obranom, u naše vrijeme to se zvalo 'bunkerica', kaže Mario Stanić Číst dále >>> Přeložit do cs

Nikola Jurčević: Nesretan sam, nedostajalo je sreće za taj bod

Náhled
21.3.2019 23:10
Antonio Bevanda
Sport
Nikola Jurčević Nesretan nedostajalo sreće

Zna se kakvu klasu ima Hrvatska. Očekivao sam da ćemo pružiti dobar otpor. Pripremali smo se na ovakvu igru, rekao je nakon poraza 2-1 u Maksimiru izbornik Azerbajdžana Nikola Jurčević Číst dále >>> Přeložit do cs

Barišić: Čvrsti su, ali navikao sam i na žešće! Trebamo bolje

Náhled
21.3.2019 22:57
Sport
Barišić Čvrsti navikao žešće Trebamo bolje

Čvrsti su, ne može im se reći, ali ponavljam znali smo da to neće biti laka utakmica, iako sam ja navikao i na žešće starteve pa u redu. Bit će sve dobro, rekao je Borna Barišić, koji je zabio prvi gol Hrvatske Číst dále >>> Přeložit do cs

Dalić: Nismo uspjeli odmoriti Luku i Raketu, ali bodovi su tu

Náhled
21.3.2019 22:52
Antonio Bevanda, Mato Galić
Sport
Dalić Nismo uspjeli odmoriti Luku Raketu bodovi

Danima smo planirali ovako postaviti igru, vjerujem svakom od igrača koje imam na raspolaganju.. Na krilima ove pobjede idemo u Mađarsku po nova tri boda, kazao je izbornik Zlatko Dalić Číst dále >>> Přeložit do cs

I kad ne izgledaju bajno, oni pobjeđuju. I to je naša snaga

Náhled
21.3.2019 22:36
Dubravko Miličić
Sport
izgledaju bajno pobjeđuju naša snaga

Hrvatska je još jednom dokazala da je nogomet igra u kojoj iskusne ‘face’ mogu imati lošu večer, da im ništa što zamisle ne mora ići od ruke i noge, ali da će na kraju ipak - pobijediti Číst dále >>> Přeložit do cs

Pratite prve reakcije 'vatrenih' nakon pobjede protiv Azera...

Náhled
21.3.2019 22:35
Josip Tolić
Sport
Pratite prve reakcije vatrenih nakon pobjede protiv Azera

Poveli su gosti 1-0, Hrvatska je okrenula golovima Borne Barišića u prvom dijelu i Andreja Kramarića koji je 11 minuta prije kraja utakmice zabio za 2-1 pobjedu i tri boda na startu kvalifikacija za Euro Číst dále >>> Přeložit do cs

Velika tragedija NBA zvijezde: Kevinu Durantu su ubili brata!